skip to Main Content
4. TEKMA NOTRANJSKO – PRIMORSKE REGIJE

Na Cerknem je potekala 4 tekma za Pokal NPR v organizaciji SK Javornik.

Tekmovalci SK Gorica so prevladovali predvsem v kategoriji U14 – pri dečkih je 4 zaporedno zmago dosegel Samo Sulič, sledili so mu klubski kolegi Sebastjan Bavdaž(2.mesto), Taras Kruh Hvala(3.mesto), Enej Stubelj(4.mesto), Nejc Mrakič(6.mesto) in Lan Marušič(12.mesto). Pri dekletih je svoj  zmagovalni ”slam” nadaljevala Ela Vodopivec, 2. mesto je osvojila Mia Koglot, sledile so še Julija Kobal(7.mesto) in Neli Špacapan(12.mesto).

Pri U16 dečkih je 2. mesto osvojil Tristan Semenič, 3.mesto pa Gal Hvalič, pod stopničkami sta se zvrstila še Nik Fontanini(4.mesto) in Amadej Kobal(8.mesto). Manca Pirih je pri dekletih U16 prismučala na 3.mesto, za njo se je na 4.mesto uvrstila Metka Pirih.

Dobro smo bili zastopani tudi v najmlajših kategorijah: Eva Koglot(4.mesto U12), Kevin Fontanini(4.mesto U12), Rok Radojevič(10.mesto U12), Luka Mizzon(12.mesto U12), Tine Stubelj(7.mesto U10), Marušič Mark(9.mesto U10), Matija Mizzon(14.mesto U10).